Turbo Revizyonu

Turbo Revizyon bölümümüzde son sistem test cihazları mevcut olup, binek ve büyük ticari araç turbolarının, iş makinaları, Marin Turboları ve Endüstriyel motorlara ait tüm turboların revizyon işlemleri yapılmaktadır.Uzman kadromuzun bilinçli yenileştirmesi ile gerçekleştirilen turbo revizyon sonrası final testlerimiz turbo üretici firmalarının onayladığı yüksek teknolojiye sahip test cihazları ile yapılmaktadır.

Turbo üretici firmalar tarafından onaylı ve konusunda dünya lideri olan Redat tarafından üretilen Gatetest-12 test ekipmanı ;Değişken geometrili turbolarda hava debisi kalibrasyonun, mimimum, medium ve maksimum debide ölçümü, Aktüatörlerin test ve programlanması,pnomatik ve vakum aktüatör test ve ayalarmaları üretici firma spektlerine uygun şekilde yapılmaktadır.

Turbo üretici firmalar tarafından onaylı ve turbo üretici firmaların üretim hatlarında kullandığı VSR 400 yüksek devir ses balans makinası turboşarjlar revize edildikten sonra yeniden balanslanması/dengelenmesi için kullanılan yükses hassasiyet'te ve araç üzerindeki çalışma ortamı yaratılarak test ve balans yapmaya yardımcı olur.

Tüm marka ve model otomobil, iş makineleri, deniz araçları, traktörler, tır ve hafif ticari araç turboşarjları profesyonel ekibimiz tarafından orjinal test cihazları ile arıza tespiti yapılıp detay parçaları değiştirilerek yenileme işlemi yapılmaktadır.

VSR 400 turbo balans makinası turbo millerinin dinamik ve statik dengelenmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Yüksek devirlerde(300.000 d/ dk) hızlı, hassas ve sabit ölçümler alarak turboşarj balans işlemi yapılmaktadır.

Müşerilerimizin ihtiyaç ve taleplerini karşılamaya yönelik tüm araç gruplarının her nevi revizyonlu veya sıfır turboşarj ürün stoklarımızda bulunmaktadır.