Direksiyon Sistemleri

Revmer A.Ş tüm marka/model binek ve hafif ticari araçların direksiyon revizyon işlemlerini garantili olarak gerçekleştirmektedir.Direksiyon sistemleri konusunda uzmanlaşmış kadromuz ve geniş yedek parça stoklarımız ile türkiyenin her noktasına hizmet vermekteyiz.

Elektronik destekli direksiyonların revizyon işlemleri garantili yapılmaktadır. Revizyon işlemleri tamamlanan direksiyon sistemlerinin test işlemleri araç çalısma koşullarına uygun şekilde test edilmektedir.

Tüm direksiyon pompaları için revizyon öncesi arıza tespiti ve revizyon sonrası prformans testi elektriksel veya hidrolik olarak araçların çalışma koşulları simüle edilerek yapılmaktadır.

Direksiyon Kutu/Pompası revizyonu yapılırken öncelikle arızalanan parçanın tespit edilmesi gerekir. Bunun için yüksek teknoloji test ekipmanlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Firmamiz bünyesinde bulunan araç çalışma koşullarına göre dizayn edilmiş yüksek teknoloji test ekipmanları ile revizyon öncesi ve sonrası üretici firmaların belirlediği standartlarda test işlemleri garantili olarak yapılmaktadır.

Tüm hidrolik direksiyon kutuları için kremayer milinde üretilen akış parametrelerini ölçerek gövdedeki, teflon halkalardaki veya contalardaki aşınma ve kaçakları görebiliriz. Direksiyon kutularının test işlemi hareket halinde ve park halinde olacak şekilde çeşitli yüklere tabi tutularak yapılabilmektedir.

Müşerilerimizin ihtiyaç ve taleplerini karşılamaya yönelik tüm araç gruplarına yönelik her nevi direksiyon kutusu/direksiyon pompası veya sıfır direksiyon kutusu/direksiyon pompası ürün stoklarımızda bulunmaktadır.