Şanzıman Revizyonu

Proseslerimizde koşulsuz müşteri memnuniyeti, tek seferde doğru revizyon ilkemiz doğrultusunda süreç odaklı ve en üst seviyede izlenebilirlik sağlanmaktadır.

Şanzıman revizyon prosesimiz üretici firmalar tarafından sürekli denetim ve iyileştirmelere tabi tutulmaktadır.Revizyon yapılan tüm şanzımanlar sıfır bir şanzımanın çalışma performansı ve ömrü açısından elde edilen veriler paralelinde ve üretici firmaların belirlediği standartlarda test edilerek siz değerli müşterilerimizin kullanımlarına sunulmaktadır.

Superflow üretimi olan ve Ford, GM, Chrysler gibi birçok üretici firmanın üretim hatlarında kullandığı Axiline otomatik / manuel şanzıman test dinamometresi güncel araçlara yönelik otomatik şanzımanların yazılımları ile sürekli güncellenerek, revizyon yapılan tüm şanzımanların tek seferde dogru revizyon yapılmasına imkan tanımaktadır.

Her türlü Linear ve Non-Linear selenoidleri uygun frekans arlıkları ve uygun sıcaklıklarda test etme yeteneğine sahip Selenoid test cihazı ile arıza tespiti/arızalı parçaların tespiti kolaylıkla yapılabilmektedir. Bu sayede komple hidrolik ünite değişimi yerine lokal selenoid değişimi ile garantili ve ekonomik çözümler üretmekteyiz.

Firmamızın bünyesinde her türlü Tam Otomatik Şanzıman, Çift Kavrama Şanzıman, CVT Şanzıman, Tork Konvertör, Kavrama, TCM ve hidrolik ünite revizyonları garantili olarak yapılmaktadır.

Tüm parçalar revizyon sonrası üretici firmaların speklerine uygun test edilerek, garantili olarak siz değerli müşterilerimizin kullanımlarına sunulmaktadır.

Revizyonu yapılan tüm şanzımanların hidrolik kontol ünitesi revizyon öncesinde ve revizyon sonrasında son sistem valf gövdesi (hidrolik ünite) test cihazında test edilmektedir. Valf gövdesi(Hidrolik ünite) uygun vites aralıklarının oluşması şanzıman performansının ölçülmesine yönelik en önemli parçadır.Konusunda dünya lideri olan hydratest firması tarafından üretilen ve yeni programlarla sürekli online güncellenen ekipman Türkiye’de firmamız bünyesinde hizmete sunulmaktadır.

Müşerilerimizin ihtiyaç ve taleplerini karşılamaya yönelik tüm araç gruplarının her nevi revizyonlu veya sıfır otomatik şanzıman ürün stoklarımızda bulunmaktadır.