Vizyon

Vizyonumuz;

İşimize daha fazla yatırım yapmak daha fazla istihdam yaratmak yüksek teknoloji ve yüksek verimliliğe öncülük etmek. Müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutarak müşterilerimizle hizalanarak ülke ekonomisine katma değer yaratmak.

Misyonumuz;

Sürekli değişen ve gelişen otomotiv sektöründe yüksek teknolojiye sahip otomotiv birleşik sistemlerinin yeniden üretimini hızlı garantili uygun fiyat ve izlenebilirlik içinde müşterilerimizin hizmetine sunmaktır.

İZLENEBİLİRLİLİK

Doğru ve kaliteli bir hizmet için izlenebilirlik vazgeçilmezdir.

Hangi parçaya hangi sebepten nasıl bir revizyon işlemi yapıldı?Hangi parçalar hangi Teknik veriler ışığında değişti ve değişim sonrası sonuçları ne oldu?

Kalite politikamız gereği yaptığımız tüm işlemleri online raporlarlama sistemine kaydederek tüm müşterilerimizin anında Görsel fotoğraf ve video destekli istedikleri tüm bilgilere ulaşmasını sağlıyoruz. Filo müşterilerimiz Araç filosu için yaptığı tüm revizyon harcamalarını parça başı maliyetleri ve araç tipine göre Teknik analizlerini yaparak ilerleyen süreç için daha doğru planlama yapabiliyor. Uzun yıllar boyunca arşivlenen revizyon verilerine daha sonraki yıllarda ihtiyaç duyulması halinde anında ulaşım imkanı sunuyoruz.