Toplumun her kesiminden insanların iyi şeylere layık olduğu istek ve bilgi birikimine dayalı çok çalışmanın mutlaka başarıya ulaşacağı felsefesinden hareketle 1977 yılında kurulan Şahin Rektifiye firmamız, müşterilerimizle, çalışanlarımızla, tedarikçilerimizle ve ilişki içinde olduğumuz tüm kurum ve kişilere göstermiş olduğu sevgi, sadakat ve özveri sayesinde bugünlere gelmiştir.

40 yılda Rektifiye sektöründe kazanılan tecrübeler ışığında elde edilen bilgi birikimi ve kıymetli müşterilerimizin bize duyduğu güven ve istek üzerineRev mer A.Ş kurulmuştur.

Rev mer Revizyon Merkezi Otomatik Şanzıman, Kavrama, Tork Konvertör, Turboşarj, Elektrikli ve Hidrolik Direksiyon Kutuları, Direksiyon Pompası, Klima kompresörü, Marş Motoru, Altarnatör, Eksoz (Dizel) Partikül Filtre, EGR Valfi, Volant gibi otomotiv parçalarının Avrupa standartlarında revizyon yapılması konusunda Türkiye otomotiv sektörünün ve OEM firmalarının duyduğu ihtiyaca bağlı olarak 2014 yılında kuruldu.

Rev mer üretici firmaların tercihi olmaya devam etmekte ve Türkiyedeki birçok OEM firmasından onaylı revizyon firması durumundadır.

Teknoloji, üretim standartı, kapasite, izlenebilirlik ve müşteri memnuniyeti açısından Avrupadaki Reman/revizyon firmalarından çok daha iyi bir seviyededir.

Rev mer kaliteli, kapasiteli üretimi ve parçaların geri kazanımı ile Ülke ekonomisine ve otomotiv sektörüne önemli katkı sağlamaktadır.

Yönetim Adına,
Saygı ve Sevgilerimi Sunarım
Mehmet ŞAHİN

Karşılıklı anlayış ve güven ile daha güzel bir geleceğe...